Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LNT1C333MSEN
Cerere de cotație
românesc
LNT1C333MSEN
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
15+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LNT1C333MSEN
  • Descriere
    CAP ALUM 33000UF 20% 16V SCREW
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    LNT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.8A @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    29 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.500" (12.70mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    33000µF