Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LNT2A103MSEN
Cerere de cotație
românesc
LNT2A103MSEN
In stoc
5+
  • Număr parc
    LNT2A103MSEN
  • Descriere
    CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    100V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    6.7A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    10.05A @ 10kHz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.866" (22.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.055" (103.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    10000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    10000µF