Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LNT2C153MSEB
Cerere de cotație
românesc
LNT2C153MSEB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LNT2C153MSEB
  • Descriere
    CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    160V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.000" Dia (76.20mm)
  • Serie
    LNT
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.8A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    11.76A @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Producător Standard Timp de plumb
    29 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    1.252" (31.80mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.843" (123.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    15000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    15000µF