Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LNT2G152MSEF
Cerere de cotație
românesc
1615906LNT2G152MSEF ImagineNichicon
LNT2G152MSEF
In stoc
1+
  • Număr parc
    LNT2G152MSEF
  • Descriere
    CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.1A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    12.74A @ 10kHz
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Alte nume
    LNT2G152MSEF-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.866" (22.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    4.843" (123.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    1500µF