Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > PLS0J331MDL4TD
Cerere de cotație
românesc
6690281PLS0J331MDL4TD ImagineNichicon
PLS0J331MDL4TD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PLS0J331MDL4TD
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Tip
    Polymer
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    PLS
  • Ripple Current @ High Frequency
    3A @ 100kHz
  • Evaluări
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.098" (2.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    20 mOhm
  • descriere detaliata
    330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF