Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > PLV1D331MDL1TD
Cerere de cotație
românesc
3830859PLV1D331MDL1TD ImagineNichicon
PLV1D331MDL1TD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PLV1D331MDL1TD
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 20V T/H
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    20V
  • Tip
    Polymer
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    PLV
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.8A @ 100kHz
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    24 mOhm
  • descriere detaliata
    330µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF