Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > PLX1H220MCL1TD
Cerere de cotație
românesc
6357622PLX1H220MCL1TD ImagineNichicon
PLX1H220MCL1TD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PLX1H220MCL1TD
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V T/H
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Tip
    Polymer
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Serie
    PLX
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.8A @ 100kHz
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    493-4684-2-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.138" (3.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    35 mOhm
  • descriere detaliata
    22µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
  • capacitanță
    22µF