Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > QAP2E335JRP
Cerere de cotație
românesc
QAP2E335JRP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    QAP2E335JRP
  • Descriere
    CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.890" W, 0.508" T x 1.378" L (22.60mm, 12.90mm x 35.00mm)
  • Serie
    QAP
  • Evaluări
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Spațiul de plumb
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    3.3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
  • capacitanță
    3.3µF