Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > QXK2G474KTP
Cerere de cotație
românesc
4461123QXK2G474KTP ImagineNichicon
QXK2G474KTP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    QXK2G474KTP
  • Descriere
    CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    400V
  • Tensiunea nominală - AC
    200V
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.728" L x 0.327" W (18.50mm x 8.30mm)
  • Serie
    QXK
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.654" (16.60mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Metallized
  • descriere detaliata
    0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
  • capacitanță
    0.47µF