Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > RF80J331MDN1PX
Cerere de cotație
românesc
RF80J331MDN1PX
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RF80J331MDN1PX
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Tip
    Polymer
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    FPCAP, RF8
  • Ripple Current @ Low Frequency
    370mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.7A @ 100kHz
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.079" (2.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    11 mOhm
  • descriere detaliata
    330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF