Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UBW1J470MPD
Cerere de cotație
românesc
5066262UBW1J470MPD ImagineNichicon
UBW1J470MPD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UBW1J470MPD
  • Descriere
    CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    UBW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    265mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    530mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    UBW1J470MPD-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 135°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    27 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 135°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    590 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.571" (14.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 135°C
  • capacitanță
    47µF