Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UHD1C471MPD
Cerere de cotație
românesc
6209921UHD1C471MPD ImagineNichicon
UHD1C471MPD
  • Număr parc
    UHD1C471MPD
  • Descriere
    CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    746.25mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    995mA @ 100kHz
  • Alte nume
    UHD1C471MPD-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.138" (3.50mm)
  • Impedanta
    56 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    470µF