Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UHD1H101MPD
Cerere de cotație
românesc
5799042UHD1H101MPD ImagineNichicon
UHD1H101MPD
  • Număr parc
    UHD1H101MPD
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    506.8mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    724mA @ 100kHz
  • Alte nume
    UHD1H101MPD-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.138" (3.50mm)
  • Impedanta
    74 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    100µF