Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UHE0J103MHT
Cerere de cotație
românesc
2824025UHE0J103MHT ImagineNichicon
UHE0J103MHT
  • Număr parc
    UHE0J103MHT
  • Descriere
    CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Serie
    UHE
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.888A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.61A @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Impedanta
    15 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.398" (35.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    10000µF