Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UMA1HR33MCD2
Cerere de cotație
românesc
2435335UMA1HR33MCD2 ImagineNichicon
UMA1HR33MCD2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UMA1HR33MCD2
  • Descriere
    CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.118" Dia (3.00mm)
  • Serie
    UMA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.8mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.2mA @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.039" (1.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    0.33µF