Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UPW0J471MPD
Cerere de cotație
românesc
5853850UPW0J471MPD ImagineNichicon
UPW0J471MPD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UPW0J471MPD
  • Descriere
    CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Serie
    UPW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    416.25mA @ 120Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.138" (3.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    117 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.453" (11.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    470µF