Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UPW2D101MHH
Cerere de cotație
românesc
4286367UPW2D101MHH ImagineNichicon
UPW2D101MHH
  • Număr parc
    UPW2D101MHH
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Serie
    UPW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    335mA @ 120Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.240" (31.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    100µF