Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > USF0J101MDD1TP
Cerere de cotație
românesc
475644
USF0J101MDD1TP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    USF0J101MDD1TP
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 6.3V THRUHOLE
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    USF
  • Ripple Current @ Low Frequency
    80mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    160mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    21 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.098" (2.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    100µF