Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UUD1C680MCL1GS
Cerere de cotație
românesc
5497411UUD1C680MCL1GS ImagineNichicon
UUD1C680MCL1GS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UUD1C680MCL1GS
  • Descriere
    CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    UUD
  • Ripple Current @ Low Frequency
    115mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    230mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - SMD
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    29 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    440 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    68µF