Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UUD1H2R2MCL1GS
Cerere de cotație
românesc
6427005UUD1H2R2MCL1GS ImagineNichicon
UUD1H2R2MCL1GS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UUD1H2R2MCL1GS
  • Descriere
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Serie
    UUD
  • Ripple Current @ Low Frequency
    15mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    30mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - SMD
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    23 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    5 Ohms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    2.2µF