Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > UVZ2G4R7MPD
Cerere de cotație
românesc
934299UVZ2G4R7MPD ImagineNichicon
UVZ2G4R7MPD
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UVZ2G4R7MPD
  • Descriere
    CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    400V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    UVZ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    50mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    80mA @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    25 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    4.7µF