Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > 172-E25-213R021
Cerere de cotație
românesc
4660614172-E25-213R021 ImagineNorComp
172-E25-213R021
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
250+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    172-E25-213R021
  • Descriere
    CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    3 (DB, B)
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Nickel Plated
  • Serie
    172-E, M Series
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    172E25213R021
    3525FEA
  • Temperatura de Operare
    -50°C ~ 100°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    25
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polyamide (PA6T), Nylon 6T
  • Flansa Caracteristică
    Board Side (4-40)
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Ratingul curent
    5A