Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > 178-037-613R691
Cerere de cotație
românesc
1644138178-037-613R691 ImagineNorComp
178-037-613R691
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
240+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    178-037-613R691
  • Descriere
    CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    4 (DC, C); 4 (DC, C)
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Nickel Plated
  • Serie
    178
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    178-537MME
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Număr de rânduri
    2, 2
  • Numărul de poziții
    37, 37
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flansa Caracteristică
    Housing/Shell (4-40)
  • Caracteristici
    Board Lock, Grounding Indents, Shielded
  • descriere detaliata
    37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
  • Ratingul curent
    5A
  • Tip de contact
    Signal
  • Materiale de contact
    Brass
  • Formular de contact
    Stamped
  • Contactați Finish Thickness
    Flash
  • Contactați Finish
    Gold
  • Tip conector
    Plug, Male Pins
  • Stilul conectorului
    D-Sub - Stacked
  • Culoare
    Black
  • Spațierea spatelui
    0.318" (8.08mm)
178-037-613R671
178-037-613R671
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
Producători: NorComp
Descriere: FUSE BLOCK BLADE 58V CHASSIS MNT
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BLOCK BLADE 58V PANEL MNT