Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > 181-062-113R531
Cerere de cotație
românesc
1649179181-062-113R531 ImagineNorComp
181-062-113R531
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    181-062-113R531
  • Descriere
    CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
    250V
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    4 (DC, C) High Density
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Nickel Plated
  • Serie
    181
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    181-162RME
    181062113R531
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Număr de rânduri
    3
  • Numărul de poziții
    62
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flansa Caracteristică
    Housing/Shell (4-40)
  • Caracteristici
    Board Lock, Grounding Indents, Shielded
  • descriere detaliata
    62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Ratingul curent
    3A
  • Tip de contact
    Signal
  • Materiale de contact
    Brass
  • Formular de contact
  • Contactați Finish Thickness
    Flash
  • Contactați Finish
    Gold
  • Tip conector
    Plug, Male Pins
  • Stilul conectorului
    D-Sub, High Density
  • Culoare
    Black
  • Spațierea spatelui
    0.350" (8.89mm)
Descriere: WIRE DUCT SOLID BASE SCRW GRY 6'
Producători: HellermannTyton
181-062-213R561
181-062-213R561
Descriere: CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR