Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Conectori D-Sub > 183-015-213R171
Cerere de cotație
românesc
4415209183-015-213R171 ImagineNorComp
183-015-213R171
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    183-015-213R171
  • Descriere
    CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului
    2 (DA, A)
  • Materialul Shell, Finish
    Steel, Nickel Plated
  • Serie
    183
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    183-915FE
    183015213R171
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    15
  • Tipul de montare
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materialul carcasei
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flansa Caracteristică
    Housing/Shell (4-40)
  • Caracteristici
    Ground Strap
  • descriere detaliata
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Ratingul curent
    5A
  • Tip de contact
    Signal
  • Materiale de contact
    Brass
  • Formular de contact
  • Contactați Finish Thickness
    Flash
  • Contactați Finish
    Gold
  • Tip conector
    Receptacle, Female Sockets
  • Stilul conectorului
    D-Sub
  • Culoare
    Black
  • Spațierea spatelui
    0.590" (14.99mm)
183-015-213R451
183-015-213R451
Descriere: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Producători: NorComp
183-015-213R431
183-015-213R431
Producători: NorComp