Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > 15FR070E
Cerere de cotație
românesc
178972915FR070E ImagineOhmite
15FR070E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    15FR070E
  • Descriere
    RES 0.07 OHM 5W 1% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm)
  • Serie
    10
  • Rezistenţă
    70 mOhms
  • Putere (Wați)
    5W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 275°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Current Sense, Non-Inductive
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    70 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element