Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > 603HR005E
Cerere de cotație
românesc
603HR005E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
250+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    603HR005E
  • Descriere
    RES 0.005 OHM 1/4W 3% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±3%
  • Coeficientul de temperatură
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.155" L (3.94mm)
  • Serie
    60
  • Rezistenţă
    5 mOhms
  • Putere (Wați)
    0.25W, 1/4W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    OH603HR005E
    OH603HR005E-ND
  • Temperatura de Operare
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    5 mOhms ±3% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element
  • Compoziţie
    Metal Element
6039C SL005
6039C SL005
Descriere: MULTI-PAIR 18COND 20AWG 100'
Producători: Alpha Wire
603PS2
603PS2
Descriere: CABLE ASSY SGL-END MALE 3POS 2M
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: CABLE STRIPPER V BLOCK-BLUE
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
603HR050E
603HR050E
Descriere: RES 0.05 OHM 1/4W 3% AXIAL
Producători: Ohmite
603PS6
603PS6
Descriere: CABLE SGL END STR 3POS MALE 6M
603B
603B
Descriere: 6 V & 12 V SLA BATTERY CAPACITY
Producători: B&K Precision
603HR010E
603HR010E
Descriere: RES 0.01 OHM 1/4W 3% AXIAL
Producători: Ohmite
Descriere: CABLE STRIPPER CASSETTE-WHITE
6039C SL002
6039C SL002
Descriere: MULTI-PAIR 18COND 20AWG 500'
Producători: Alpha Wire
603HR015E
603HR015E
Descriere: RES 0.015 OHM 1/4W 3% AXIAL
603K
603K
Descriere: HEATSINK FOR TO66
Producători: Wakefield-Vette
603PS5
603PS5
Descriere: CABLE SGL END STR 3POS MALE 5M
603HR015
603HR015
Descriere: CABLE STRIPPER V BLOCK-YELLOW
603HR005
603HR005
Descriere: RES 0.005 OHM 1/4W 3% AXIAL
603HR050
603HR050
6039C SL001
6039C SL001
Descriere: MULTI-PAIR 18COND 20AWG 1000'
603HR010
603HR010