Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > 805F1R0E
Cerere de cotație
românesc
1975279805F1R0E ImagineOhmite
805F1R0E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    805F1R0E
  • Descriere
    RES CHAS MNT 1 OHM 1% 5W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±50ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
  • Serie
    Metal-Mite®89
  • Rezistenţă
    1 Ohms
  • Putere (Wați)
    5W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial, Box
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 275°C
  • Caracteristică de montare
    Flanges
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Stil de plumb
    Solder Lugs
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.330" (8.38mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor