Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > B20J200E
Cerere de cotație
românesc
3493816B20J200E ImagineOhmite
B20J200E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    B20J200E
  • Descriere
    RES 200 OHM 20W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±260ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
  • Serie
    Brown Devil® 200
  • Rezistenţă
    200 Ohms
  • Putere (Wați)
    20W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Temperatura de Operare
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    200 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound