Cerere de cotație
românesc
CMU7511E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CMU7511E
  • Descriere
    POT 750 OHM 2W CARBON LINEAR
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Stilul de terminare
    Solder Lug
  • Coeficientul de temperatură
  • țuguia
    Linear
  • Dimensiune - Corp
    Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
  • Serie
    CMU
  • Rotație
    312°
  • Material rezistiv
    Carbon
  • Rezistență (Ohms)
    750
  • Putere (Wați)
    2W
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    OHCMU7511E
    OHCMU7511E-ND
  • Numărul de viraje
    1
  • Numărul de bande
    1
  • Tipul de montare
    Panel Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    750 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
  • Bucșă filetată
    3/8-32
  • Construit în Switch
    None
  • Tip de ajustare
    User Defined
  • Tipul actuatorului
    Round
  • Lungimea actuatorului
    0.875" (22.23mm)
  • Diametrul acționării
    0.250" (6.35mm)