Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Rezistor de putere reglabil > D225K10RE
Cerere de cotație
românesc
5397371D225K10RE ImagineOhmite
D225K10RE
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    D225K10RE
  • Descriere
    RESISTOR POWER ADJ 10 OHM 225W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Solder Lug
  • Serie
    Dividohm®210
  • Rezistenţă
    10 Ohms
  • Putere (Wați)
    225W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Lungime
    10.500" (266.70mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametru
    1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
  • descriere detaliata
    10 Ohms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length