Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Rezistor de putere reglabil > D25K7R5E
Cerere de cotație
românesc
D25K7R5E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
25+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    D25K7R5E
  • Descriere
    RESISTOR POWER ADJ 7.5 OHM 25W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Solder Lug
  • Serie
    Dividohm®210
  • Rezistenţă
    7.5 Ohms
  • Putere (Wați)
    25W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Alte nume
    OHD25K7R5E
    OHD25K7R5E-ND
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Lungime
    2.000" (50.80mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametru
    0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
  • descriere detaliata
    7.5 Ohms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length