Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Rezistor de putere reglabil > D50K1K25
Cerere de cotație
românesc
D50K1K25
  • Număr parc
    D50K1K25
  • Descriere
    RESISTOR POWER ADJ 1.25K OHM 50W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Solder Lug
  • Serie
    Dividohm®210
  • Rezistenţă
    1.25 kOhms
  • Putere (Wați)
    50W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Alte nume
    OHD50K1K25
    OHD50K1K25-ND
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lungime
    4.000" (101.60mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Diametru
    0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
  • descriere detaliata
    1.25 kOhms 50W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 4.000" (101.60mm) Length