Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Rezistor de putere reglabil > E300K2R5
Cerere de cotație
românesc
E300K2R5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    E300K2R5
  • Descriere
    RESISTOR POWER ADJ 2.5 OHM 300W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    Solder Lug
  • Serie
    Corrib®280
  • Rezistenţă
    2.5 Ohms
  • Putere (Wați)
    300W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Alte nume
    OHE300K2R5
    OHE300K2R5-ND
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Lungime
    8.500" (215.90mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Diametru
    1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
  • descriere detaliata
    2.5 Ohms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length