Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > HVF2512T1007FE
Cerere de cotație
românesc
113252HVF2512T1007FE ImagineOhmite
HVF2512T1007FE
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    HVF2512T1007FE
  • Descriere
    RES SMD 1G OHM 1% 1W 2512
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    2512
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
  • Serie
    HVF
  • Rezistenţă
    1 GOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    2512 (6432 Metric)
  • Alte nume
    HVF2512T1007FEBK
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 200°C
  • Număr de terminări
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.032" (0.81mm)
  • Caracteristici
    High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1 GOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film