Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > L12J2K7E
Cerere de cotație
românesc
L12J2K7E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
25+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    L12J2K7E
  • Descriere
    RES CHAS MNT 2.7K OHM 5% 12W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±260ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
  • Serie
    270
  • Rezistenţă
    2.7 kOhms
  • Putere (Wați)
    12W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Tubular
  • Alte nume
    OHL12J2K7E
    OHL12J2K7E-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 350°C
  • Caracteristică de montare
    Brackets (not included)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Stil de plumb
    Solder Lugs
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    2.7 kOhms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor