Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > L175J5K0
Cerere de cotație
românesc
L175J5K0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    L175J5K0
  • Descriere
    RES CHAS MNT 5K OHM 5% 175W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±260ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
  • Serie
    270
  • Rezistenţă
    5 kOhms
  • Putere (Wați)
    175W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Tubular
  • Alte nume
    OHL175J5K0
    OHL175J5K0-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 350°C
  • Caracteristică de montare
    Brackets (not included)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Stil de plumb
    Solder Lugs
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    5 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor