Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > PFE5K6R80E
Cerere de cotație
românesc
PFE5K6R80E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PFE5K6R80E
  • Descriere
    RES CHAS MNT 6.8 OHM 10% 721W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Coeficientul de temperatură
    ±500ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
  • Serie
    Powr-Rib®PFE
  • Rezistenţă
    6.8 Ohms
  • Putere (Wați)
    721W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Tubular
  • Alte nume
    OHPFE5K6R80E
    OHPFE5K6R80E-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 350°C
  • Caracteristică de montare
    Brackets
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Stil de plumb
    Solder Lugs
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    6.8 Ohms ±10% 721W Wirewound Chassis Mount Resistor