Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > PFE5KR670
Cerere de cotație
românesc
546830
PFE5KR670
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PFE5KR670
  • Descriere
    RES CHAS MNT 0.67 OHM 10% 1126W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Coeficientul de temperatură
    ±500ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
  • Serie
    Powr-Rib®PFE
  • Rezistenţă
    670 mOhms
  • Putere (Wați)
    1126W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Tubular
  • Alte nume
    OHPFE5KR670
    OHPFE5KR670-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 350°C
  • Caracteristică de montare
    Brackets
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Stil de plumb
    Solder Lugs
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    670 mOhms ±10% 1126W Wirewound Chassis Mount Resistor