Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > RW1S0BAR030FE
Cerere de cotație
românesc
3430217RW1S0BAR030FE ImagineOhmite
RW1S0BAR030FE
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    RW1S0BAR030FE
  • Descriere
    RES 0.03 OHM 1% 1W J LEAD
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMD J-Lead, Pedestal
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
  • Serie
    RW
  • Rezistenţă
    30 mOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    2512 J-Lead
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.141" (3.58mm)
  • Caracteristici
    Current Sense
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    30 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound