Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > TAP600K7K5E
Cerere de cotație
românesc
6325323TAP600K7K5E ImagineOhmite
TAP600K7K5E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TAP600K7K5E
  • Descriere
    RES CHAS MNT 7.5K OHM 10% 600W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Coeficientul de temperatură
    ±150ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
  • Serie
    TAP600
  • Rezistenţă
    7.5 kOhms
  • Putere (Wați)
    600W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Box
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C
  • Caracteristică de montare
    Flanges
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Stil de plumb
    M5 Threaded
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.280" (32.50mm)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    7.5 kOhms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor