Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > TFSE680RJE
Cerere de cotație
românesc
TFSE680RJE
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
112+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TFSE680RJE
  • Descriere
    RES 680 OHM 1.5W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.413" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (10.50mm x 0.90mm x 21.00mm)
  • Serie
    TFS
  • Rezistenţă
    680 Ohms
  • Putere (Wați)
    1.5W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    OHTFSE680RJE
    OHTFSE680RJE-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 200°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Non-Inductive, Pulse Withstanding
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    680 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film