Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistoare de montare pe șasiu > TL88K7R50E
Cerere de cotație
românesc
TL88K7R50E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
24+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TL88K7R50E
  • Descriere
    RES CHAS MNT 7.5 OHM 10% 114W
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Coeficientul de temperatură
    ±250ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm)
  • Serie
    TL
  • Rezistenţă
    7.5 Ohms
  • Putere (Wați)
    114W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • Alte nume
    OHTL88K7R50E
    OHTL88K7R50E-ND
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Caracteristică de montare
    Flanges
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Stil de plumb
    Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    7.5 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor