Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > TUW15JR10E
Cerere de cotație
românesc
TUW15JR10E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
140+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    TUW15JR10E
  • Descriere
    RES 0.1 OHM 15W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±400ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
  • Serie
    TUW
  • Rezistenţă
    100 mOhms
  • Putere (Wați)
    15W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    OHTUW15JR10E
    OHTUW15JR10E-ND
  • Temperatura de Operare
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Proof, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    100 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound