Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > UM030T1006FE
Cerere de cotație
românesc
UM030T1006FE
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    UM030T1006FE
  • Descriere
    RES 100M OHM 1W 1% RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Radial Lead
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" L x 0.063" W (30.00mm x 1.60mm)
  • Serie
    Ultra-Mox
  • Rezistenţă
    100 MOhms
  • Putere (Wați)
    1W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • Caracteristici
    High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    100 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial High Voltage Thick Film