Acasă > Produse > Controale industriale > Siguranța mașinii - perdele luminoase > MS4800S-20-0320-R
Cerere de cotație
românesc
MS4800S-20-0320-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MS4800S-20-0320-R
  • Descriere
    RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    24VDC
  • Serie
    MS4800
  • Înălțime de protecție
    320mm
  • Protecţie
    Finger/Hand
  • Alte nume
    MS4800S200320R
  • Temperatura de Operare
    -10°C ~ 55°C
  • Gama de operare
    0.3m ~ 20.0m
  • Numărul de grinzi
    32
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Caracteristici
    Blanking, Receiver Only
  • Capacitatea de detectare
    20mm
  • Stația de fascicul
    10mm