Acasă > Produse > relee > Releele auto > G8W-1A6T-F-R-DC12
Cerere de cotație
românesc
2638278G8W-1A6T-F-R-DC12 ImagineOmron
G8W-1A6T-F-R-DC12
  • Număr parc
    G8W-1A6T-F-R-DC12
  • Descriere
    RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plumb fără RoHS / neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Porniți tensiunea (Max)
    8 VDC
  • Opriți tensiunea (Min)
    1 VDC
  • Stilul de terminare
    Plug In
  • Tensiune de comutare
    16VDC - Max
  • Serie
    G8W
  • Timp de eliberare
    10ms
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    G8W-1A6T-F-R-DC12-ND
    G8W1A6TFRDC12
    Z2053
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Operați timpul
    20ms
  • Tipul de montare
    Socketable
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS non-compliant
  • Caracteristici
    Resistor
  • Rating de contact (curent)
    35A
  • Materiale de contact
  • Formular de contact
    SPST-NO (1 Form A)
  • Tensiune în bobină
    12VDC
  • Tip de bobină
    Non Latching
  • Rezistența bobinei
    91 Ohms