Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > OD254AP-24LB
Cerere de cotație
românesc
2524756OD254AP-24LB ImagineOrion Fans
OD254AP-24LB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    OD254AP-24LB
  • Descriere
    FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    89.00mm
  • Greutate
  • Intervalul de tensiune
    16 ~ 27VDC
  • Tensiune - evaluat
    24VDC
  • terminare
    2 Wire Leads
  • Presiune statica
    0.370 in H2O (92.2 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Round - 254mm Dia
  • Serie
    OD254AP
  • RPM
    1500 RPM
  • Putere (Wați)
    13.00W
  • Alte nume
    OD254AP-24LBX
    OD254AP24LB
  • Temperatura de Operare
    -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
  • Zgomot
    39.0 dB
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - cadru
    Aluminum
  • Material - Lama
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    40000 Hrs @ 60°C
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tip de ventilator
    Tubeaxial
  • Ratingul curent
    0.520A