Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > OD4010-12LSS02A
Cerere de cotație
românesc
235021OD4010-12LSS02A ImagineOrion Fans
OD4010-12LSS02A
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
520+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    OD4010-12LSS02A
  • Descriere
    FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    10.50mm
  • Greutate
  • Intervalul de tensiune
    7 ~ 14VDC
  • Tensiune - evaluat
    12VDC
  • terminare
    3 Wire Leads
  • Presiune statica
    0.060 in H2O (14.9 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 40mm L x 40mm H
  • Serie
    OD4010
  • RPM
    4200 RPM
  • Alte nume
    OD4010-12LSS02AX
    OD4010-12LSSO2A
    OD4010-12LSSO2A-ND
    OD401012LSS02A
  • Temperatura de Operare
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Zgomot
    14.0 dB
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - cadru
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Material - Lama
  • Producător Standard Timp de plumb
    19 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    30000 Hrs @ 45°C
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
    Locked Rotor Sensor
  • Tip de ventilator
    Tubeaxial
  • Ratingul curent
    0.060A