Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > OD5015-24MS
Cerere de cotație
românesc
3195704OD5015-24MS ImagineOrion Fans
OD5015-24MS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
520+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    OD5015-24MS
  • Descriere
    FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    15.00mm
  • Greutate
  • Intervalul de tensiune
  • Tensiune - evaluat
    24VDC
  • terminare
    2 Wire Leads
  • Presiune statica
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 50mm L x 50mm H